0
Twój koszyk

„Przestrzeń kobiet” cykl 8 spotkań warsztatowych

Żyjemy w czasach, kiedy oczekiwania społeczeństwa i wymogi kultury, w której żyjemy, są ogromne. Zwłaszcza wobec kobiet. Social media tylko pogarszają sprawę, promując coraz bardziej oderwane od rzeczywistości i jedynie słuszne wizje, jak szczęśliwe życie powinno wyglądać. Łatwo się zagubić w gąszczu powinności, nakazów i zakazów. Presja, presja, presja… Łatwo jest ukryć to zagubienie pod filtrami na Instagramie czy za pomocą wyidealizowanych i przerobionych zdjęć na Fejsie.
Chyba każda z nas już przekonała się na własnej skórze, że to nie działa na dłuższą metę.
Co powiesz na miejsce, w którym obowiązują zupełnie inne zasady?
Jest takie miejsce w Lublinie, gdzie możesz zatrzymać się, odpocząć i pomyśleć o sobie.
Miejsce, w którym odnajdziesz wsparcie i zrozumienie.
Gdzie zadbasz o siebie i odkryjesz nowe pokłady wewnętrznej mocy.
Miejsce, w którym nic nie musisz, a możliwości rozwoju i lepszego poznania siebie są na wyciągnięcie ręki.
Zapraszam Cię do Przestrzeni Kobiet!
Tutaj będziesz mogła wsłuchać się w siebie, w swoje pragnienia.
Tutaj spotkasz się ze sobą w sobie.
Nikt nie powie Ci, jaka masz być, ani co masz robić.
Przestrzeń Kobiet jest miejscem, gdzie każda z nas będzie mogła oczyścić się z tego, co jej nie służy, i odkryć prawdziwą siebie.
Mam do zaoferowania cykl 8 cotygodniowych spotkań w formie warsztatowej. Każde spotkanie trwa 2- 2,5 godziny i poświęcone jest jednemu tematowi.

Poruszymy takie kwestie, jak:
– świadomość emocjonalna,
– odporność psychiczna,
– mindfulness,
– poczucie własnej wartości,
– relacje,
– ograniczające przekonania,
– akceptacja i odpuszczanie,
– wdzięczność itp.

Możesz wziąć udział we wszystkich spotkaniach lub wybrać te, które najbardziej Cię interesują. Wybór należy do Ciebie.
Cel spotkań – wyposażyć uczestniczki w psychologiczną wiedzę i konkretne narzędzia coachingowe, które możesz wykorzystywać w codzienności, aby lepiej radzić sobie z trudnościami i wyzwaniami życia prywatnego oraz zawodowego, tworzyć głębsze i bardziej satysfakcjonujące relacje, lepiej rozumieć samą siebie i w pełni wykorzystywać swoje wewnętrzne zasoby.
Chcę stworzyć miejsce pełne wsparcia i możliwości, abyś mogła podnieść jakość swojego życia.
Kameralna kobieca grupa, max 10 osób.

Koszt:
50 zł za spotkanie, płatne z góry przelewem lub blikiem do 2 dni przed terminem wydarzenia w ramach rezerwacji miejsca.
W razie nieobecności będzie możliwość odrobienia w innym terminie podczas konsultacji online. Dostaniesz także komplet materiałów w formacie pdf do samodzielnej pracy w domu.

Zaczynamy w niedzielę 28.01.2024 o godz. 16.
Prowadząca:
Magdalena Kontowska – nauczycielka mindfulness, studentka 3. roku psychologii w ANSiM w Lublinie. Ukończyłam kurs redukcji stresu MBSR metodą Jona Kabat – Zinna w Polskim Instytucie Mindfulness. Współpracuję z Fundacją Inicjatyw Rozwojowych Inspira, dla której prowadzę warsztaty o uważności. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Miłośniczka kawy, herbaty earl grey, książek i muzyki, a także medytacji, jogi i treningu siłowego.

Psychologia, rozwój osobisty i duchowość to moje życiowe pasje. Zaczęło się od tego, że kilka lat temu sama potrzebowałam pomocy w radzeniu sobie z paraliżującym lękiem i poczuciem niemocy. Miałam wrażenie, że to życie żyje mnie. Funkcjonowałam siłą rozpędu, biernie, od przypadku do przypadku. Inni podejmowali decyzje za mnie, a ja myślałam, że życie właśnie tak wygląda. Byłam załamana, sfrustrowana brakiem odpowiedzialności i możliwości decydowania, a z drugiej strony – kompletnie nie umiałam niczego zmienić. Nie wiedziałam, jak to zrobić, od czego zacząć. Nie znajdowałam w sobie siły ani wiary, że cokolwiek się uda.
Dziś moje życie wygląda zupełnie inaczej. Nie jest pozbawione problemów czy trudności. Jednak teraz odbieram je jako wyzwania i lekcje do przerobienia, którym potrafię sprostać. Już nie rządzi mną lęk. Przejęłam kontrolę nad swoim życiem i chcę pokazać Tobie, jak to zrobić, jeśli w jakiejś sferze swojego życia odczuwasz zagubienie czy niemoc.
Wiem, jak pokonać wewnętrzne blokady. Byłam tam, przerobiłam to. Chcę podzielić się z Tobą wszystkim, czego się nauczyłam podczas mojej życiowej przemiany.

Dołączysz? Czekam na Ciebie.

  • Data : 28-01-2024
  • Czas : 16:00 - 18:00 (Europe/Warsaw)
  • Rejestracja - ostateczny termin: 27-01-2024 12:00
  • Miejsce : Krucza 4, 20-022 Lublin

Termin rejestracji upłynął!!

Organizatorzy

Zuzzana Lato

Social :