0
Twój koszyk

Christmas Conversations – czyli świąteczne pogaduszki po angielsku

Uczyłaś się już gdzieś kiedyś angielskiego, ale wydaje Ci się, że nic nie pamiętasz? Brakuje Ci czasu na regularne zajęcia w szkole językowej, ale mimo wszystko chciałabyś ‘odkurzyć’ swój angielski? Rozumiesz wszystko, co czytasz lub oglądasz po angielsku, ale masz blokadę przed mówieniem?
Jeśli odpowiedziałaś TAK, chociaż na jedno pytanie, to świetnie trafiłaś! Zapraszamy na wyjątkowe, kobiece konwersacje po angielsku o tematyce świątecznej.
🎅 Co Was czeka? 🎅
Podczas spotkania podyskutujemy o przesłaniu różnych reklam świątecznych, zapoznamy się z nietypowym wizerunkiem Pani Mikołajowej, a także pobawimy się w odgrywanie różnych świątecznych scenek, które z pewnością Was zaskoczą, rozśmieszą i rozgadają. A to wszystko przy dźwiękach świątecznych piosenek i przy lampce wina!
🚫 Uwaga! To nie jest wydarzenie dla osób, które nigdy nie uczyły się angielskiego – nie uczymy od podstaw. Jednak jeśli kiedyś się uczyłaś – nie obawiaj się, że Twój poziom będzie za niski. Tutaj nikt nikogo nie ocenia i nie krytykuje. Potraktuj to spotkanie jako wyzwanie i wyjście ze swojej strefy komfortu!
Warsztaty poprowadzi doświadczona lektorka języka angielskiego, gotowa pomóc w rozmowach, ale bez oceniania i presji. Chcemy, abyście czuły się swobodnie!
W cenie:
🍇🥖🧀 przekąski,
🍷 wino,
📝 materiały edukacyjne,
👩‍🏫 wsparcie doświadczonej lektorki angielskiego
Christmas Conversations to czas dla Ciebie – zrób sobie prezent, spędź miło czas w towarzystwie innych kobiet i zadbaj o swój angielski.
Zabierz ze sobą bliską Ci kobietę — przyjdź z przyjaciółką, mamą, siostrą, córką 💕
💸 Cena: 69 zł
⏰ Czas trwania: 2h
‼️ ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA: 12 kobiet ‼️
  • Data : 17-12-2023
  • Czas : 17:00 - 19:00 (Europe/Warsaw)
  • Rejestracja - ostateczny termin: 16-12-2023 00:00
  • Miejsce : Krucza 4/3, Lublin

Termin rejestracji upłynął!!

Organizatorzy

Natalia Sekuła

Social :