0
Twój koszyk
Magdalena Kontowska

Magdalena Kontowska

Prowadząca

Magdalena Kontowska - nauczycielka mindfulness, studentka 3. roku psychologii w ANSiM w Lublinie. Ukończyłam kurs redukcji stresu MBSR metodą Jona Kabat - Zinna w Polskim Instytucie Mindfulness. Współpracuję z Fundacją Inicjatyw Rozwojowych Inspira, dla której prowadzę warsztaty o uważności. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Miłośniczka kawy, herbaty earl grey, książek i muzyki, a także medytacji, jogi i treningu siłowego.
Psychologia, rozwój osobisty i duchowość to moje życiowe pasje. Zaczęło się od tego, że kilka lat temu sama potrzebowałam pomocy w radzeniu sobie z paraliżującym lękiem i poczuciem niemocy. Miałam wrażenie, że to życie żyje mnie. Funkcjonowałam siłą rozpędu, biernie, od przypadku do przypadku. Inni podejmowali decyzje za mnie, a ja myślałam, że życie właśnie tak wygląda. Byłam załamana, sfrustrowana brakiem odpowiedzialności i możliwości decydowania, a z drugiej strony - kompletnie nie umiałam niczego zmienić. Nie wiedziałam, jak to zrobić, od czego zacząć. Nie znajdowałam w sobie siły ani wiary, że cokolwiek się uda.
Dziś moje życie wygląda zupełnie inaczej. Nie jest pozbawione problemów czy trudności. Jednak teraz odbieram je jako wyzwania i lekcje do przerobienia, którym potrafię sprostać. Już nie rządzi mną lęk. Przejęłam kontrolę nad swoim życiem i chcę pokazać Tobie, jak to zrobić, jeśli w jakiejś sferze swojego życia odczuwasz zagubienie czy niemoc.
Wiem, jak pokonać wewnętrzne blokady. Byłam tam, przerobiłam to. Chcę podzielić się z Tobą wszystkim, czego się nauczyłam podczas mojej życiowej przemiany.
Dołączysz? Czekam na Ciebie.