0
Twój koszyk
Agata Maliszewska

Agata Maliszewska

Prowadząca

Wszystko zaczęło się od rysunku… dokładnie trzech słoneczek w różnych kolorach ukrytych na ścianie za drzwiami pokoju. Ojciec, z duszą artysty, po odkryciu znaleziska pierwszą rzeczą jaką uczynił był… zakup sztalugi dla niesfornej młodej malarki. Godzinami pokazując jak malować świat, zaszczepił na zawsze pasję do rysunku i barw. Lata mijały, pasje się zmieniały i przenikały wzajemnie. Szeroko pojęty artyzm jednak ciągle siedział w ciele. Los pomieszał, zamieszał ale i tak postawił na swoim. Z pasji i miłości do tworzenia rzeczy niebanalnych powstała marka Mali Art. Miejsce gdzie łączy się nowoczesność i rękodzieło, a nietuzinkowość przenika przez praktyczność wspólnie tworząc piękno.

Celem firmy jest zaspokojenie potrzeb wymagających klientów mających chęć posiadania nietuzinkowych i spersonalizowanych rzeczy. Mali Art pragnie zaskakiwać, ciągle tworzyć nowe projekty, przy jednoczesnym ukazaniu niezwykłości i nowoczesności rękodzieła.

KIM JEST MALI?

Hej tu Agata Maliszewska, znana bardziej jako Mali. Prywatnie żona i mama dwóch chłopców. To ja stworzyłam to miejsce i  chętnie przeniosę Cię do nieskończenie pięknego świata customizacji.

Całe życie dryfowałam wśród szeroko pojętego artyzmu. Taniec i ruch sceniczny zajął znaczną część życia, co często można odnaleźć wśród tematów moich projektów. Jestem fanatyczką wszystkiego co niebanalne. Pragnę tworzyć zatrzymane piękno, nieporuszające się wcale, pochodzące z właściwej proporcji i barwy.